Avene Hydrance Optimale Legere 40ML Trego me te zmadhuar

Avene Hydrance Optimale Legere 40ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,170.00

Pagesë me para në dorë

L3,100.00 Taksa te perfshira

-30%

Add to collection

Me shume informacion

AVENE HYDRANCE OPTIMALE LEGERE 40ML

Avene Hydrance rivendos ekuilibrin hidrik falë bashkimit të përbërësve aktivë që imitojnë sistemin hidratues dhe mbrojtës të lëkurës. Konsistenca e lehtë ofron hidratim duke rikthyer butësi, elasticitet dhe shkëlqim. Indikohet kryesisht për lëkurë të ndjeshme normale e mikse

  • Lipomucine. Stabilizon shtresën hidrolipidike të lëkurës
  • Meioboserine parandalon largimin e Ujit Termal Avene nga lëkura
  • Përbërës absorbues të sebumit japin efekt matifikues
  • Gjalp karite
  • Ujë Termal Avene

Përdorimi: Aplikohet në mëngjes dhe/ose në mbrëmje

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori