Vichy Normaderm Gel Det Puliz Pro200 Trego me te zmadhuar

Vichy Normaderm Gel Det Puliz Pro200

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,995.00

Pagesë me para në dorë

L2,100.00 Taksa te perfshira

-5%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

VICHY NORMADERM GEL DET PULIZ PRO200ML

NORMADERM XHEL PASTRUES      

PURIFIKUES NЁ THELLЁSI

Eleminon papastёrtitё dhe tepricёn e yndyrёs nё fytyrё.Zhbllokon poret nё thellёsi.

Pёrmban : Glicerinё + Acid salicilik.

Përdorimi:Aplikojeni ne mëngjes ose/dhe në darkë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori