Vichy Dercostechnique Sh Energ 200Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Dercostechnique Sh Energ 200Ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,900.00

Pagesë me para në dorë

L2,000.00 Taksa te perfshira

-5%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

VICHY DERCOSTECHNIQUE SH ENERG 200ML

AMINEXIL SHAMPO ENERGISANT                                

Rёnie tё flokut
Floku rimerr energji dhe vitalitet nga rrënja deri nё majё .

Molekulë anti-renie, me Aminexil® kontraston proçesin e ngurtёsimit (forcimit) tё kolagjenit (in vitro), një fenomen i lidhur me plakjen e parakohshme rrënjëve. Efektiviteti anti-rёnie i saj është provuar shkencërisht. Me Aminexil® dhe vitamina PP / B5 * / B6

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori