VICHY IDEAL SOLEIL EMULSION SPF30+ 50ML Trego me te zmadhuar

VICHY IDEAL SOLEIL EMULSION SPF30+ 50ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,800.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY IDEAL SOLEIL EMULSION SPF30+ 50ML

IDEAL SOLEIL
Emulsion visage me SPF 30

Pёr femra dhe meshkuj me lёkurё normale nё mikse,tё cilёt duan njё mbrojtje tё lartё
kundrejt rrezeve UV.

Pёrbërësit: Mexoryl,njё spektёr tё gjerё tё filtrave UVA dhe UVB.
Mbron kundrjet efekteve tё forta tё rrezeve UV.

Pёrdorimi: Aplikojeni pёrpara ekspozimit nё diell.Riaplikojeni shpesh dhe
butёsisht,veçanёrisht pas notimit.

Shmangni zonёn rreth syve.Nё rast tё kontaktit me sytё shpёlajeni menjёherё.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori