Vichy Purezza Termale Ton P Norm 200 Trego me te zmadhuar

Vichy Purezza Termale Ton P Norm 200

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

 VICHY PUREZZA TERMALE TON P NORMALE/MISTE 200ML

TONIK PATRUES PER LEKURA NORMALE /MIKSE  DHE SENSIVITE 

Pastrues për lëkura normale në mikse  dhe të ndjeshme.

Lëkurë e pastruar në thellësi dhe largon papastërtitë e lëkurës.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori