Vichy Purezza Termale Ton P Sec 200M Trego me te zmadhuar

Vichy Purezza Termale Ton P Sec 200M

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

 VICHY PUREZZA TERMALE TON P SEC 200M

TONIK PATRUES PER LEKURA TE THATA DHE SENSIVITE 

Pastrues për lëkura të thata dhe të ndjeshme,lëkurë e hidratuar dhe me shkëlqim

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori