Vichy Homme Gel Purif 125Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Homme Gel Purif 125Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,729.00

Pagesë me para në dorë

L1,820.00 Taksa te perfshira

-5%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

VICHY HOMME GEL PURIF 125ML

VICHY XHEL PER MESHKUJ

 

Për burrat me lëkurë të ndjeshme që duan pastrim të thellë pa tharjen e lëkurës së tyre.

Rekomandohet për lëkurën e yndyrshme dhe aknet.

Përbërësit:Formuluar me Acid Glikolik + Acid salicilik + Hazel Witch për pastrim të trefishtë, zbardhues dhe veprim qetësues.Lëkura është pastruar, zbutur dhe rifreskuar menjëherë.

Përdorimi :Aplikoni në fytyrë të lagur, duke shmangur zonën e syve. Shpëlarje me ujë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori