Vichy Homme Bals P Sens 75Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Homme Bals P Sens 75Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,230.00

Pagesë me para në dorë

L3,400.00 Taksa te perfshira

-5%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

VICHY HOMME BALS P SENS 75ML

Balsam pёr lёkurё tё ndjeshme.

Zbut menjёherё lёkurёn e irrituar dhe tё skuqur. 

Lёkura bёhet me rezistente dhe e forcuar, pas cdo rruajtje.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori