Phytopanama Sh Lav Freq 200Ml Trego me te zmadhuar

Phytopanama Shampo 200ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,830.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOPANAMA SHAMPO 200ML

Shampo delikate, ekuilibruese për përdorim frekuent në flokë me tendencë të yndyrshme. Kryesisht e indikuar për të larë flokët më tendencë të yndyrshmë çdo herë që është e nevojshme. Phytopanama rregullon tepricën e yndyrës pa provokuar reagimin hiperseborroik. Flokët gjejnë lehtësi dhe butësi.

Përbërës aktiv:

  • Druri i Panamasë, i pasur me saponina, ka veti përthithëse te sebumit. Eshtë një nga agjentët larës të rrallë me origjinë tërësisht natyrale.
  • Derivate të vajit të ricinit me efekt mbrojtës
  • Juniper berry, detoksifikues dhe rregullues për skalpin

Mënyra e përdorimit:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur, masazhojeni me delikatesë dhe shpëlajeni. Përsëriteni aplikimin duke e lënë për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Është shampoja ideale për përdorim të përditshëm. Në rast të seborresë së rënduar, përdorni të alternuar një shampo pastruese për skalpin e yndyrshëm të flokut. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori