Triderm Baby Sh Ultradelicato 200Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,300.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

TRIDERM BABY SH ULTRADELICATO 200ML
Shampo ultra delikate per femijet e porsalindur dhe pak me te rritur. Per floket delikat te femijeve por edhe per irritime te skalpit apo kruarje. Eshte antialergjike dhe pa aroma.
Keshillohet edhe per perdorim te perditshem

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori