Rilastil Hydrotenseur Krem Për Zonën rreth Syve 15ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Hydrotenseur Krem Për Zonën rreth Syve 15ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L4,085.00

Pagesë me para në dorë

L4,300.00 Taksa te perfshira

-5%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL HYDROTENSEUR KREM PER ZONEN RRETH SYVE 15ML

Strukturat mbështetëse të lëkurës si si fibrat elastike dhe tufat e kolagjenit dobësohen si pasojë e plakjes natyrale e nuk kundërbalancojnë efektin e forcës së gravitetit (shfaqen rrudhat gravitacionale), kryesisht rreth të 40-ve. Krem specifik për trajtimin antirrudhë, qeseve dhe rrathëve të zinj për zonën periokulare (rreth syve) duke parandaluar shenjat që shfaqen gjatë kohës në këtë zonë delikate. Lëkura shfaqet e re dhe rifiton elasticitet. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. I testuar dermatologjikisht mikrobiologjikisht e oftalmologjikisht si dhe i testuar ndaj nikel, kobalt, krom, paladium e mërkur.

Përbërës kryesor:

  • Kompleks Eye Care parandalon qeset dhe rrathët e zinj të syve
  • Acid Hialuronik, Ceramide, Vitamin A dhe F minimizon rrudhat e mimikës në zonën periokulare, tonifikon dhe riparon
  • Vitamin E me veprim anti-oksidues ndaj radikaleve të lira
  • Calmosensine me efekt relaksues
  • Pa paraben, pa parfum, jo komedogjenik

Përdorimi:

Aplikoni në mëngjes e në mbrëmje në zonën rreth syve pas pastrimit të kujdesshëm të saj. Masazhoni lehtësisht zonën rreth konturit të syve deri në përthithje të plotë. Mos aplikoni mbi qepallën e lëvizshme.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori