Lierac Homme Premium Fluid 40ml Trego me te zmadhuar

Lierac Homme Premium Fluid 40ml

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L6,877.50

Pagesë me para në dorë

L9,170.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC HOMME PREMIUM FLUID 40ML

Homme Premium përmban formulim të bazuar në kërkimet më të fundit shkencore duke ofruar zgjidghje për problemet e plakjes së lëkurës (rrudhat, mikro-rrudhat e humbja e tonicitetit), lodhjen dhe irritimin e saj. I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.

Përbërës aktiv:

  • Peptid ristrukturues e acid hialuronik 7%; veprim anti-rrudhë duke rikthyer elasticitetin dhe rezistencën
  • Kompleks energjizant, kafeinë e vitamina; Efekt kundër lodhjes dhe stimulues i funksioneve qelizore
  • Ekstrakt mente 1% e glicerinë 3%: efekt zbutës e qetësuese
  • Kompleks Skinpower 1% me 5 minerale e oligo-elemntë: fuqizon veprimin e përbërësve të tjerë

Mënyra e përdorimit;

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurë të pastër.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori