Lierac Sunific Pluhur Ndriçues Dore Spf15 3.5g Trego me te zmadhuar

Lierac Sunific Pluhur Ndriçues Dore Spf15 3.5g

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,485.00

Pagesë me para në dorë

L3,550.00 Taksa te perfshira

-30%

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC SUNIFIC PLUHUR NDRICUES DORE SPF15 3.5G

Pluhur aktivizues i nxirjes, anti-rrudhë dhe anti-njollë për fytyrë e dekolte.

Përbërës aktiv:

  • Mbrojtje solare anti-UVA/UVB
  • Ekstrakte Noni: anti-rrudhë, anti-relaksim
  • Vitaminë E: kundër radikaleve dhe mbrojtëse e ADN
  • Vaj Achiote: hidratuese - nxirëse

Mënyra e përdorimit:

Të aplikohet uniformisht pluhuri në fytyrë e në dekolte duke e mbajtur penelin të përkulur me kënd.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori