Avene Triacneal Expert 30ML Trego me te zmadhuar

Avene Triacneal Expert 30ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,890.00

Pagesë me para në dorë

L2,700.00 Taksa te perfshira

-30%

Add to collection

Me shume informacion

Avene Triacneal Expert është trajtim  i destinuar për lëkurën me imperfeksioneve të shprehura që mund të lenë shenjë në lëkurë. Ai bashkon përbërës plotësues të njëri-tjetrit për një efikasitet të përforcuar. Indikohet për lëkurë të yndyrshme me tendencë aknike

  • Diolenyl. Veprim anti-bakterial dhe anti-inflamator për parandalimin dhe elminimin e shenjave
  • X-Pressin. Enzimë me veprim të lehtë eksfoliant
  • Retinaldehyde, derivat i vitaminës A kufizon formimin e imperfeksioneve dhe parandalon lezionet reziduale post-akneike
  • Ujë Termal Avene me veprim qetësues

Përdorimi: Apliohet në mbrëmje duke u shpërndarë në mënyrë uniforme. Të evitohet zona rreth syve. Të limitohet ekspozimi në diell si dhe të përdoren produkte me faktor mbrojtës

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori