Rilastil Sun System Puder Kompakte Beige SPF50+ 10G Trego me te zmadhuar

Rilastil Sun System Puder Kompakte Beige SPF50+ 10G

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,770.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL SUN SYSTEM PUDER KOMPAKTE BEIGE SPF50+ 10G

Fondatinë kompakte me fuqi mbuluese të lartë, kremoze dhe e lehtë për tu përhapur. Mbulon parregullsitë e lëkurës si akne, vitiligo e shenja. Në sajë të filtrave mbrojtës siguron mbrojtjen nga rrezet UVA-UVB dhe nga plakja e parakohshme. Parandalon njollat. I jep lëkurës një ngjyrë natyrale. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Testuar dermatologjikisht si dhe testuar ndaj nikel, paladium, kobalt, krom e mërkur.

Përbërës kryesor:

  • Pro ADN Kompleks mbron ADN-në qelizore nga stresi oksidativ dhe plakja e parakohshme qelizore
  • Filtra Mbrojtës me kapacitet të lartë forombrojtës

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell duke përhapur nga qendra e fytyrës drejt anëve të saj

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori