Vichy Purete Thermale 3In1 300Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Purete Thermale 3In1 300Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,650.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY PURETE THERMALE 3IN1 300ML

PURETE THERMALE 3 NE 1 PASTRUES    

Pёr tё gjitha tipet e lёkurёs, edhe ato sensibёl.

Tonik dhe pastrues i syve dhe fytyrёs nё njё produkt tё vetёm.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori