Rilastil Aqua Krem për zonën rreth Syve 15ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Aqua Krem për zonën rreth Syve 15ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,375.00

Pagesë me para në dorë

L2,500.00 Taksa te perfshira

-5%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL AQUA KREM PER ZONEN RRETH SYVE 15ML

Rilastil Aqua siguron hidratim optimal me një sistem hidratimi dyfunksional: Acidi Hialuronik me peshë të lartë molekulare ruan hidratimin e shtresës sipërfaqësore të epidermës, ndërkohë që Acidi Hialuronik më peshë të ulët molekulare hidraton epidermën në thellësi.

Emulsion specifik për hidratimin e zonës rreth syve, e cila paraqet ndjeshmri dhe fragilitet më të theksuar. Formula me përbërësit veprues me shkallë të lartë pastërtie mbron tonicitetin e lkurës, parandalon dhe lufton rrudhat, qeset dhe rrathët e zinj të syve. Lëkura shfaqet e re dhe e hidratuar. I testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht si dhe i testuar ndaj nikel, kobalt, krom paladium e mërkur.

Përbërës kryesor:

  • Kompleks Eyeliss dhe Haloxyl shmang formimin e qeseve të syve dhe redukton ngjyrimin karakteristik të rrathëve të zinj
  • Acid Hialuronik me peshë molekualre të lartë e të ulët për hidratim të shtresës sipërfaqësore dhe rruajtjen e hidratimit në thellsi
  • SK-Influx V me bazë ceramide rikthen barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe parandalon humbjen e ujit
  • Vaj Enotera me Omega-6 rikthen shkëlqim, butësi dhe rivendos ekuilibrin natyral të lëkurës
  • Pa konservues, jo komedogjenik

Përdorimi:

Aplkoni në mëngjes e në mbrëmje në zonën përreth syve pas pastrimit të kujdesshëm të saj. Masazhoni lehtësisht zonën rreth konturit të syve deri në përthithje të plotë. Mos e aplikoni mbi qepallën e lëvizshme

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori