Rilastil Aqua Legere Krem 50ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Aqua Legere Krem 50ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,420.00

Pagesë me para në dorë

L3,600.00 Taksa te perfshira

-5%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL AQUA LEGERE KREM 50ML

Rilastil Aqua siguron hidratim optimal me një sistem hidratimi dyfunksional: Acidi Hialuronik me peshë të lartë molekulare ruan hidratimin e shtresës sipërfaqësore të epidermës, ndërkohë që Acidi Hialuronik më peshë të ulët molekulare hidraton epidermën në thellësi.

Krem me teksturë të lehtë, formulim special lehtësisht i përthithshëm me veti hidratuese dhe mbrojtëse duke pastruar në thellësi dhe parandaluar formimin e rrudhave. Lëkura rigjen butësinë dhe hidratimin. I përshtatshëm për lëkurë normale e mikse dhe në sajë të formulimit mund të përdoret edhe si bazë make-up. I testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht si dhe i testuar ndaj nikel, kobalt, krom, paladium e mërkur.

Përbërës kryesor:

  • Acid Hialuronik me peshë molekualare të lartë dhe të ulët me efekt hidratues sipërfaqësor dhe në thellësi të lëkurës
  • SK-Influx V me bazë ceramide rikthen barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe parandalon humbjen e ujit
  • Vaj Enotera me Omega-6 rikthen shkëlqim, butësi dhe rivendos ekuilibrin natyral të lëkurës
  • Pa konservues, jo komedogjenik

Përdorimi:

Aplikoni kremin në fytyrë dhe qafë pas pastrimit të saj. Masazhoni lehtësisht me veprime rrethore duke përdorur mollëzat e gishtave deri në përthithje të plotë

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori