Rilastil Aqua Krem SPF 15 50ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Aqua Krem SPF 15 50ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,420.00

Pagesë me para në dorë

L3,600.00 Taksa te perfshira

-5%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL AQUA KREM SPF15 50ML

Rilastil Aqua siguron hidratim optimal me një sistem hidratimi dyfunksional: Acidi Hialuronik me peshë të lartë molekulare ruan hidratimin e shtresës sipërfaqësore të epidermës, ndërkohë që Acidi Hialuronik më peshë të ulët molekulare hidraton epidermën në thellësi.

Emulsion me teksturë kremoze, e pasur në përbërës me veti të lartë hidratuese dhe mbrojtëse. Filtrat kompleks mbrojtës me faktor 15 mbrojnë nga rrezet UVB-UVA dhe ngadalësojnë proçesin natyral të oksidimit dhe plakjes qelizore të lëkurës. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe mund të përdoret edhe si bazë make-up. I testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht si dhe i testuar ndaj nikel, kobalt, krom, paladium e mërkur.

Përbërës kryesor:

  • Acid Hialuronik me peshë molekualare të lartë dhe të ulët me efekt hidratues sipërfaqësor dhe në thellësi të lëkurës
  • SK-Influx V rikthen barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe parandalon humbjen e ujit
  • Vaj Enotera me Omega-6 rikthen shkëlqim dhe butësi
  • Filtra mbrojtës me efekt mbrojtës nga rrezatimi dhe nga agresorët e jashtëm

Përdorimi:

Aplikoni kremin në fytyrë dhe qafë pas pastrimit të saj. Masazhoni lehtësisht me veprime rrethore duke përdsorur mollëzat e gishtave deri në përthithje të plotë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori