VICHY Normadermteint 35Fondot A/Imper Spf20 30Ml Trego me te zmadhuar

VICHY Normadermteint 35Fondot A/Imper Spf20 30Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,900.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NORMADERMTEINT 35FONDOT A/IMPER SPF20 30ML

KREM PUDER FYTYRE NORMALE/MIKSE

Krem mbulues uniformizon ngjyren e lekures dhe mbulon imperfeksionet e lekures.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori