Rilastil Sun System Krem Solar SPF50+ 50ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Sun System Krem Solar SPF50+ 50ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL SUN SYSTEM KREM SOLAR SPF50+ 50ML

Krem me konsistencë të lehtë e rekomanduar për të gjitha tipet e lëkurës e kryesisht për ato të ndjeshme ndaj diellit, normale në të thatë. Garanton mbrojtje me spektër të gjerë ndaj rrezeve UVB-UVA duke parandaluar djegiet, njollat dhe eritemat solare. Në sajë të formulimit parandalon plakjen qelizore, hidraton lëkurën dhe parandalon skuqje të lehta në rastet e lëkurës së ndjeshme. Rezistent ndaj ujit, pa alergjenë dhe testuar ndaj nikel, paladium, kobalt, krom e mërkur.

Përbërësit:

  • Pro ADN Kompleks me ekstrakte bimore të cilat mbrojnë ADN-në qelizore nga stresi oksidativ
  • Antieritema solare
  • Pa paraben, pa konservues

Përdorimi:

Aplikoni produktin të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikoni vazhdimisht në rast ekspozimi të zgjatur dhe pas larjes

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori