Rilastil Sun System Krem SPF30 50ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Sun System Krem Solar SPF30 50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,400.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL SUN SYSTEM KREM SPF30 50ML

Krem me konsistencë të lehtë e rekomanduar për të gjitha tipet e lëkurës e kryesisht për ato të ndjeshme ndaj diellit, normale në të thatë. Garanton mbrojtje me spektër të gjerë ndaj rrezeve UVB-UVA duke parandaluar djegiet, njollat dhe eritemat solare. Në sajë të formulimit parandalon plakjen qelizore, hidraton lëkurën dhe parandalon skuqje të lehta në rastet e lëkurës së ndjeshme. Rezistent ndaj ujit, pa alergjenë, testuar klinikisht e dermatologjikisht si dhe testuar ndaj nikel, paladium, kobalt, krom e mërkur.

Përbërësit:

  • Pro ADN Kompleks me ekstrakte bimore të cilat mbrojnë ADN-në qelizore nga stresi oksidativ
  • MBBT ed Escalol S, filtra solar të gjeneratës së fundit
  • Pa paraben, pa konservues

Përdorimi:

Aplikoni produktin të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikoni vazhdimisht në rast ekspozimi të zgjatur dhe pas larjes 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori