Vitamine E*200Ui 100Kaps Trego me te zmadhuar

Vitamine E*200Ui 100Kaps

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,640.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VITAMINE E*200UI 100KAPS

Është një vitaminë e tretshme në ujë e cila luan një rol të rëndësishëm si antoksidant duke luftuar radikalet e lira të cilat dëmtojnë shumë membranën qëlizorë dhe bëhen shkak për shumë semundje.

Ajo përmirëson qarkullimin e gjakut dhe parandalon krijimin e trombeve dhe kataraktëve të syve.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori