Biotin*250Mcg 100Tabl Trego me te zmadhuar

Biotin*250Mcg 100Tabl

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,200.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BIOTIN*250MCG 100TABL

Është pjese e vitaminave të grupit B që ndikon në metabolizmin e proteinave, yndyrës dhe karbohidratëve.

Një koenzime thelbësorë që ndikon në prodhimin e Acideve yndyrorë dhe merr pjese në shumë proçese në thonj dhe flokë .

Përdoret në trajtimin e rënies apo forcimit të flokëve.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori