Propolaid Caram Gom Miele*50Gr Trego me te zmadhuar

Propolaid Caram Gom Miele*50Gr

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L400.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PROPOLAID CARAM GOM MIELE*50GR

Me permbajtje Propolis dhe shije mjalti.Per mireqenie te rrugeve te siperme respiratore.
Indikuar ne kolle dhe skuqje te fytit.
Nuk permban gluten,laktoze,ngjyrues artificiale.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori