Lady Presteril Peceta Mujore 10Cope A0009 Trego me te zmadhuar

Lady Presteril Peceta Mujore 10Cope A0009

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L500.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

LADY PRESTERIL PECETA MUJORE 10COPE A0009

Peceta 100% pambuk brenda dhe jasht për nje fluks INTENS gjatë natës.

Testuar Gjinekologjikisht dhe Dermatologjikisht

Minimizojnë skuqjet ,irritimet dhe infeksionet.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori