Lierac Morpho-Slim Anti-Celulit 200ml Trego me te zmadhuar

Lierac Morpho-Slim Anti-Celulit 200ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L5,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC MORPHO-SLIM ANTI-CELULIT 200ML

Laboratorët Lierac kanë zhvilluar linjën Morpho-Slim për të luftuar celulitin duke zhvilluar kompleksin inovativ Lipo-Reverse, një bashkëveprim i kafeinës së përqëndruar dhe glaucinës. Kompleksi vepron duke reduktuar volumin e adipociteve dhe duke transformuar adipocitet në qeliza përgjegjëse për prodhimin e kolagjenit.

Përbërës aktiv:

  • Kompleks Lipo-Reverse 12.5%: eleminon celulitin
  • Ekstrakt Sambuco: nxit mikro-qrkullimin dhe lehtëson eleminimin e ujit dhe toksinave nga indet
  • Liftina 1%: tonifikues

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë dhe masazhohet. Këshillohet përdorimi për të paktën 28 ditë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori