Lierac Mesolift Serum 30ML Trego me te zmadhuar

Lierac Mesolift Serum 30ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L5,397.50

Pagesë me para në dorë

L6,350.00 Taksa te perfshira

-15%

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC MESOLIFT SERUM 30ML

Laboratorët Lierac janë frymëzuar për teknikën dermatologjike të mezoterapisë së fytyrës dhe kanë zhvilluar kokteilin Mésolift, i përbërë nga të njëjtët principe aktive të përdorur zakonisht si vitamina (A,C,E,B5,B6), minerale (hekur,kalcium,magnez,zink,mangan, bakër) e acid hialuronik për të mobilizuar indet në thellësi, rimbushur, ndriçuar e hidratuar lëkurën.

Linja "Mesolift" përbën ndërhyrjen e parë kozmetike kundër lodhjes së lëkurës. Serum freskues multivitaminik reflektues i ndriçimit ka veprim rivitalizues, energjizues, hidratues për të gjitha llojet e lëkurës.

  • Kokteil Mésiloft 15%
    • Vitamina (vitamin A,B5,B6,C,E): antioksiduese, ristrukturuese, reflektuese të ndriçimit
    • Minerale(Hekur, Kalcium, Magnez, Baker, Mangan, Zink ): të nevojshëm për metabolizmin qelizor
    • Alfa – hidroksiacide agrumesh 0,5%: stimulojnë rinovimin qelizor
  • Ekstrakte të Portokallit të kuq: energjizues

Mënyra e përdorimit:

Të përdorevetëostrajtimin e përditshëm, në mëngjesdhe/osnë darkë në ciklpretë pakn 4 javë osgjatë të gjithë vitinjë remisen forme” (rikthi formëtotaltë lëkurës.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori