Blanx 2 In 1 Whitening + Alito Fresco 75Ml Trego me te zmadhuar

Blanx 2 In 1 Whitening + Alito Fresco 75Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L450.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BLANX 2 IN 1 WHITENING + ALITO FRESCO 75ML

Pastë me efekt zbardhues në sajë të përmbajtjes së ekstrakteve të Likeneve arktike, të cilët kanë efekt anti-bakterial, anti-pllakë, anti-njollë e anti-inflamatore. Formula përmban grimca silici me përmasa të tilla për një efekt pastrues por jo abrasiv dhe fluor për të forcuar smaltin e dhëmbëve.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori