Omega 3-6-9*80Kaps Jamieson Trego me te zmadhuar

Omega 3-6-9*80Kaps Jamieson

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,150.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

OMEGA 3-6-9*80KAPS JAMIESON

Kompleks Omega 3-6-9 është një kombinim i Acideve yndyrorë të vajrave bimorë të farave të linit dhe boragos me ato të marinës.

Ky kompleks mbështet shëndetin e zemrës në uljen e triglicerideve dhe sistemit kockor dhe artikular.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori