Mentadent C-Fresh Pastë 75ml Trego me te zmadhuar

Mentadent C-Fresh Pastë 75ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L330.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MENTADENT C-FRESH 75ML

Mentadent C-Fresh është pasta e parë e dhëmbëve me teknologjinë Core&Core. Përmban një xhel blu me kolutor për një veprim antibakterial dhe ndjesi freskie.

Të përdoret 2-3 herë në ditë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori