La Roche Posay Hydraphase Intense Uv Legere *50Ml Trego me te zmadhuar

La Roche Posay Hydraphase Intense Uv Legere *50Ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L4,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE POSAY HYDRAPHASE INTENSE UV LEGERE *50ML

Hidratues për femra dhe meshkuj me lëkurë sensitive normale mikse.Ndihmon në  parandalimin e njollave të errëta nga dielli.

Përkujdesje ditore e cila ndihmon në  hidratimin, dhe rehatinë e  lëkurës  së ndjeshme

Efikasitet që zgjat. Mbrojtje UV

Përmban SPF 15 dhe mbrojtje UVA duke minimizuar efektet e forta të rrezeve UV.Përmban ujë termal La Roche Posay, Glicerinë dhe Sodium Hyaluronate

 

PЁRDORIMI

Aplikojeni cdo mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte. Përshtatur për   lëkurë sensitive.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori