Vichy Dercostechnique Sh Forf Secca 200Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Dercostechnique Sh Forf Secca 200Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,050.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY DERCOSTECHNIQUE SH FORF SECCA 200ML

SHAMPO KUNDЁR ZBOKTHIT TE THATE

Efikasitet i provuar klinikisht.

Eleminon zbokthin nё mёnyrё tё dukshme qё nё aplikimin e parё

dhe kruajtjen e skalpit

.Arrin ta mbajё deri nё 6 javё  pas mbarimit tё trajtimit.

Përbërësit:Selenium disulphide

Përdorimi:aplikoje ne floke te lagur ,masazhoje ,lëre dy minuta e më pas shpëlaje me ujë .

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori