Vichy Liftactiv  Yeux 15Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Liftactiv Yeux 15Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,990.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIFTACTIV YEUX 15ML

LIFTACTIV PЁR SYTЁ

Trajtim anti-rudhё efekt- lifting i zgjatur. Rudha, borsa, palpebra e sytё.

Përbërësit:

Rhamnose 5%- një derivat natyral i një bime që ndihmon për të ristrukturuar dhe korigjuar shenjat e moshës.

Kafeina -antioksidant dhe antiinflamator.

Perdorimi:aplikoni një sasi kremi ditën dhe/ose natën në lëkuren e pastruar perreth syve.

Testuar dermatologjikisht në lëkurat e ndjeshme.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori