VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST SPF 25 *50ML Trego me te zmadhuar

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST SPF 25 *50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,900.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST SPF 25 *50ML

Liftactiv Collagen Specialist Fluid SPF25 është një përkujdesje e fuqishme, anti-rrudhë, krem dite, i formuluar specifikisht për të luftuar shenjat e humbjes së kolagjenit dhe mbron kundër plakjes së shkaktuar kundër rrezatimit UVA dhe UVB.

I pasur me përbërës aktivë dermatologjikë ku përfshihet acidi hialuronik, vitamina E dhe bio-peptidet, të kombinuara me filtrin mbrojtës SPF 25. Kjo formulë e lehtë ofron hidratim deri në 24 orë duke e mbajtur lëkurën të tonifikuar dhe plot ndriçim.

E përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave. E testuar klinikisht dhe dermatologjik.

Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte. Shmangni zonën rreth syve.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori