VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST NIGHT*50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,900.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST NIGHT*50ML

Krem nate qe targeton shenjat si rezultat i humbjes se kolagjenit. Formule qe perfshin biopeptide, reveratrol me origjine natyrale dhe uje termal Vichy. 
I pershtatshem dhe per lekurat me sensitive. 
Hipoalergjik.
I testuar dermatologjikisht.

Permbajtja:

  • Bio peptide
  • Resveratrol me origjine natyrale
  • Uje termal i mineralizuar Vichy

Lekura ndihet me e hidratuar, e ushyer dhe reduktohen shenjat e plakjes. Forcohet veprimi i lekures si barriere mbrojtese. Lekura ndihet me e bute. 

Perdorimi:
Aplikohet ne darke pas pastrimit te lekures. Per nje veprim me te mire duhet shoqeruar me Vichy Liftactiv Specialist Collagen kremin e dites

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori