POWER HEALTH VIT B-12 1000MCG * 60 TAB Trego me te zmadhuar

POWER HEALTH VIT B-12 1000MCG * 60 TAB

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L750.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

POWER HEALTH VIT B-12 1000MCG * 60 TAB

Ciankobalamina ose vitamina B12 ka shume funksione pozitive ne organizem. Kontribiun ne:
- metabolizmin normal
- funksionin normal te sistemit nervor dhe imunitar
- normalizimin e homocisteines
- funksionimin normal fiziologjik
- normalizimin e rruazave te kueqe
- reduktimin e lodhjes
- proceset e ndarjes qelizore

Perdorimi:
1 tablete ne dite, ne mengjes para ushqimit.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori