MUSTELA LINGETTES NETTOYANTES APAISANTES *70PZ Trego me te zmadhuar

MUSTELA LINGETTES NETTOYANTES APAISANTES *70PZ

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,190.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MUSTELA LINGETTES NETTOYANTES APAISANTES *70PZ

Letra te lagura per lekura sensitive, qetesuese, pa fragrance. Material shume i bute, mund te perdoret per fytyren dhe trupin pa shkaktuar skuqje dhe irritim. Qetesojne skuqjet ose irritimet nese jane prezente ne lekure fale ekstrakteve te schisandra. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori