NUXE SUN DELICIOUS CREAM SPF30 *50ML Trego me te zmadhuar

NUXE SUN DELICIOUS CREAM SPF30 *50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,700.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NUXE SUN DELICIOUS CREAM SPF30 *50ML

Krem mbrojtës ndaj diellit për të gjitha liojet e lëkurave, edhe ato më të çeltat
Jo-komedogjenik.
Rezistent ndaj ujit , ofron mbrojtje nga rrezet UVA-UVB dhe sublimon ngjyrën e bronxtë. Nuk lë film të yndyrshëm mbi lëkurë falë pudrave të orizit.

Perdorimi:
Aplikohet 
në fytyrë para ekspozimit në diell. Riaplikohet pas daljes nga uji ose fshirjes me peshqir.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori