NUXE SUN LIGHT FLUID SPF50 *50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,900.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NUXE SUN LIGHT FLUID SPF50 *50ML

Krem mbrojtes per lekura normale-mix. 

Ky fluid me SPF 50 për fytyrën mbron lëkurën nga rrezet e diellit dhe parandalon plakjen qelizore. I pasur me ujë nga ekstrakti i Hyacinth, forcon barrierën e lëkurës duke e mbrojtur nga dehidratimi dhe nxit nxirjen.  Ekstrakti natyral i orizit, rozmarinës dhe vitaminës E mbrojnë qelizat nga plakja e parakohshme.

Formati i saj, i dizenjuar për tu tundur para aplikimit, ofron një teksture jo të ngjitshme, ideale për lëkurat normale në të kombinuara. Formulë rezistente ndaj ujit, me aromë të këndshme nga lulet Tiare dhe Vanilja.

Jo komedogjenik. Përbërësit nuk kanë origjinë shtazore.

Përdorimi:

Aplikojeni në fytyrë para ekspozimit në diell, duke evituar zonën rreth syve. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori