NUXE SUN MELTING SPRAY HIGH PROTECTION *150ML Trego me te zmadhuar

NUXE SUN MELTING SPRAY HIGH PROTECTION *150ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L4,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NUXE SUN MELTING SPRAY HIGH PROTECTION *150ML

Nuxe spraj mbrojtës ndaj diellit per fytyre dhe trup me një teksturë fluide ofron një mbrojtje shumë të lartë nga dielli, SPF 50, hidraton, parandalon njollat dhe mbron qelizat nga plakja e parakohshme.
Ky spraj është shumë praktik, ideal gjatë aktiviteteve sportive.
E mbrojtur në mënyrë perfekte, e hidratuar dhe e zbutur, lëkura merr një nxirje sublime.

– Formulë rezistente ndaj ujit dhe djersës.
– Jo komedogjenike
– Pa paraben
– Pa alkool

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori