FREZYDERM SUN SCREEN CREAM TO POWDER SPF50+ *50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,800.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

FREZYDERM SUN SCREEN CREAM TO POWDER SPF50+ *50ML

I pershtatshem per lekura te thata. 
Krem mbrojtes ndaj diellit kombinon mbrojtjen me nje teksture te re. Ne momentin e aplikimit ne lekure tekstura transformohet nga krem i lehte ne puder. Veti shume te mira hidratuese. Mbron lekuren nga tharja, forcon efektin barriere te lekures dhe mbron nga plakja e hershme e lekures. 

Perdorimi:
Aplikohet 20 minuta para ekspozimit ne diell dhe duhet te riaplikohet cdo 2 ore. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori