LRP ANTHELIOS PEDIATRICS WET SKIN GEL SPF50+ 250ML Trego me te zmadhuar

LRP ANTHELIOS PEDIATRICS WET SKIN GEL SPF50+ 250ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,700.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LRP ANTHELIOS PEDIATRICS WET SKIN GEL SPF50+ 250ML

Mbrojtes ndaj diellit per femijet e vegjel ne trajte xheli. I pershtatshem de per ata qe kane intolerance ndaj diellit. Ofron mbrojtje UVA/UVB. 
Teksture jo e yndyrshme dhe nuk le ndjesine e ngjitjes. Rezistente ndaj ujit dhe nuk le njolla te bardha gjate aplikimit. 
Pa paraben dhe pa parfum. 
E testuar dermatologjiokisht.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori