PHYTOJOBA SHAMPO *400ML Trego me te zmadhuar

PHYTOJOBA SHAMPO *400ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,800.00

Pagesë me para në dorë

L2,400.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOJOBA SHAMPO *400ML

Tashme format i ri 400ml

PHYTOJOBA është një shampo e butë që i jep shkëlqim flokëve të thatë, e pasur dhe shumë hidratuese. Flokët rigjejnë menjeherë shkallën e tyre të hidratimit optimal, përpos shkëlqimit dhe butësisë.

Përbërës aktiv:

  • Qumesht jojobe marre nga kombinimi i vajit te jojobes, ujit dhe acidit hialuronik. Forcon flmin hidrolipidik duke limituar largimin e ujit. Duke qene me i lehte se vaji perthithet me mire nga fibra e flokut. 
  • Dyllë i lëngshëm rigjenerues, zbutës dhe mbrojtës, i sjell flokëve të thatë hidratimin dhe shkëlqimin për të cilin kanë nevojë.
  • Lulja e misrit dhe malvës (40%), me veti qetësuese, e bashkuar me një bazë larëse me prejardhje nga vaji i kokosit, i dhurojnë PHYTOJOBA-s një delikatesë ekstreme

Mënyra e përdorimit:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur. Masazhojeni me delikatesë. Shpëlajeni me ujë të bollshëm. Për flokë të butë dhe të mëndafshtë, përdorni një trajtim hidratues pas larjes së flokut me PHYTOJOBA SHAMPO

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori