PHYTODEFRISANT ANTI-FRIZZ RETOUCH CARE *50ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,837.50

Pagesë me para në dorë

L2,450.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTODEFRISANT ANTI-FRIZZ RETOUCH CARE *50ML

Rutina anti-frizz per floket tuaj qe i mbron nga lageshtia e ajrit. Aplikator me furce. 

Permbajtja:

  • Ekstrakt Marshmallow - hidraton fibren e flokut dhe e ben higroskopike
  • Ekstrakte nga Algat e Kuqe - formon nje shtrese kunder lageshtise rreth fibres se flokut
  • Aloe Vera - hidraton floket fale mucilagjeve qe ka ne permbajtje.


Perdorimi:
Aplikatori ndizet ON. Vendoset pak prpdukt ne dore. Me pas me furcen aplikohet ne rrenje. 
Per majat e flokeve vendoset pak produkt ne dore, ngrohet ne duar produkti dhe me pas aplikohet ne majat e flokeve. 
Produkti nuk shpelahet. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori