PHYTOLIUM + STIMULANT ANTICHUTE SHAMPOO *250ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,612.50

Pagesë me para në dorë

L2,150.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOLIUM + STIMULANT ANTICHUTE SHAMPOO *250ML

Ekstraktet e Shiitake dhe Rozmarines pastrojne skalpin pa e irrituar ate. 

Permbajtja:

  • Ekstrakt Shiitake - stimulon sistemin imunitar. Ka veprim antioksidant dhe rivaskularizues.
  • Ekstrakt Rozmarine - veti rigjeneruese dhe tonifikuese 

Perdorimi:
Aplikohet ne skalp te lagur masazhohet dhe me pas shpelahet.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori