LIERAC ARKESKIN BAUME TONIFIANT CORPS *200ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,925.00

Pagesë me para në dorë

L3,900.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC ARKESKIN BAUME TONIFIANT CORPS *200ML

Balsam per trupin. Kundershton shenjat e menopauzes: tharjen e lekures dhe himbjen e elasticitetit. 
E pasur me xhinxher dhe acid hialuronik. 

Permbajtja:

  • Xhinxher : tonifikon lekuren
  • Dopio acid hialuronik : hidraton dhe zbut lekuren


Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke ne gjithe trupin. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori