LIERAC  PREMIUM LE SERUM BOOSTER ANTI-AGE *30ML Trego me te zmadhuar

LIERAC PREMIUM LE SERUM BOOSTER ANTI-AGE *30ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L14,980.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC PREMIUM LE SERUM BOOSTER ANTI-AGE *30ML

Linja PREMIUM, sinonim i performancës dhe i cilësisë së lartë, ju ofron femrave zgjidhje anti-age të ekselencës që bashkojnë risinë, efektshmërinë dhe kënaqësinë, duke korrigjuar të gjitha shenjat e kohës: rrudha, linja të holla, humbje të tonicitetit, të densitetit, nevojën për hidratim. Janë trajtime të frymëzuara drejtpërdrejt nga zbulimet e fundit të mjekësisë estetike, që nisen nga njohuri gjithnjë e më të zhvilluara në gjenetikë dhe në fiziologjinë e lëkurës.

Duke përfituar nga tekstura sublime, të gjitha këto trajtime përmbajnë acid hialuronik në solucion, përbërësi aktiv i referimit në fushën e trajtimit të rrudhave të thella, dhe një përzgjedhje unike të ekstrakteve të luleve të zeza të rralla dhe të çmuara.

  • Orkidea e zezë: efekte kundër-radikaleve, ushqyese dhe anti-age
  • Trëndafili i zi: efekte detoksifikuese dhe lëmuese
  • Vai lulëkuqes së zeze: efekte të larta ushqyese

Serumi riaktivizon enzimën e rinisë e cila është e aftë të riparojë dhe mbrojë ADN e dëmtuar për të përmirësuar energjinë e qelizave dhe favorizuarigjenerimin. Lëkurrigjen potencialin e një lekure të re: riaktivizohet sinteza e kolagjenit, elastinës dhe acidit hialuronik.

Përbërës aktiv:

  • Solucioacidi hialuronik i paster 10%: mbusrrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën
  • Ekstrakttë luleve të zeza të rralla e të çmuara (Lulëkuqe, Trëndafil, Orkide) 3,5%: antioksiduese, ushqyesehidratuese.
  • Mikrokapsulvegjetale  të patentuara 5%:
  • Ekstrakt vegjetal të Scutellarias: stimulon sintezën e enzimave të rinisë
  • Ekstrakt vegjetal të Sassifraga stolonifera: mbron ADN nga rrezet UVB
  • Acid ferulik i ekstraktuar nga bula e orizit: mbron ADN nga rrezet UVA

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë e qafë përpara trajtimeve të përditshme. Është një bazë shumë e mirë për makijazhin.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori