VITAFUSION BEAUTY SLEEP *90 GUMMIES Trego me te zmadhuar

VITAFUSION BEAUTY SLEEP *90 GUMMIES

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,350.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VITAFUSION BEAUTY SLEEP *90 GUMMIES

Integrator me permbajtje Melatonine qe ndihmon ne rregullimin e ciklit te gjumit. Ne trajte karamelesh me shije te pelqyeshme qershie. Gjithashtu permban dhe vitamine D.
Pa gluten.

Perdorimi:
Keshillohet perdorimi i 2 karameleve ne darke 30-60 minuta oara gjumit. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori