NUXE HUILE PRODIGIEUSE OR *100ML Trego me te zmadhuar

NUXE HUILE PRODIGIEUSE OR *100ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NUXE HUILE PRODIGIEUSE OR *100ML

Vaj i thate per fytyre, trup dhe flokë
Në versionin e tij OR me 95 % përbërës me origjinë natyrale, grimcat ngjyrë perle me refleks të artë dhe shumë ngjyrësh do t’ua shtojnë shkëlqimin iëkurës dhe flokëve tuaj.

Huile prodigeuse me nje gjest te vetem ushqen, riparon dhe mbron lekuren, fale nje perberje me nje perqendrim unik dhe shume te larte ne 6 vajra vegjetale te cmuara ( Lajthi, arre Macadamia, Borago, Millepertius, Camelia, Bajame e bute) dhe vitamine E.

Pa silikon, pa konservues, pa vajra minerale.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori